CAB431RF-0200-A-1
GradConn
Product No:
CAB431RF-0200-A-1
Manufacturer:
GradConn
Description:
CBL ASSY SMA-MHF5L JCK-PL 7.874"
In Stock : 422
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type 1.13mm OD Coaxial Cable
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Gray
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector IPEX MHF5L Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 7.874" (200.00mm)
Mfr GradConn
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style SMA to IPEX MHF5L
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz