CAY10-681J4LF
Bourns Inc.
Product No:
CAY10-681J4LF
Manufacturer:
Bourns Inc.
Description:
RES ARRAY 4 RES 680 OHM 0804
In Stock : 9740
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series CAY10
Power Per Element 62.5mW