CHF11050CBF500L
Bourns Inc.
Product No:
CHF11050CBF500L
Manufacturer:
Bourns Inc.
Description:
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 400W
User Guide
Function Power Module
Package / Case Flat Box, Terminator
Secondary Attributes -
Mfr Bourns Inc.
Frequency 0Hz ~ 1GHz