Home / RF Filters / CLPFL-0015-BNC
minImg
CLPFL-0015-BNC
Crystek Corporation
Product No:
CLPFL-0015-BNC
Manufacturer:
Crystek Corporation
Description:
RF FILTER LOW PASS 15MHZ BNC
In Stock : 21
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Insertion Loss -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Size / Dimension 0.550" Dia x 2.590" W (13.97mm x 65.79mm)
Height (Max) -
Product Status Active
Series CLPFL
Package / Case BNC In-Line Module
Bandwidth -
Mfr Crystek Corporation
Ripple -
Frequency 15MHz