CP0603A1950ALTR
KYOCERA AVX
Product No:
CP0603A1950ALTR
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Package:
0603
Description:
RF DIR COUPLER 1.95GHZ 0603
User Guide
Insertion Loss -
Applications -
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Series -
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Power - Max 3W
Mfr KYOCERA AVX
Coupler Type Standard
Frequency 1.95GHz