CP0603A1950AW
KYOCERA AVX
Product No:
CP0603A1950AW
Description:
RF DIR COUPLER 1.95GHZ 0603
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Power - Max 3W
Mfr KYOCERA AVX
Coupler Type Standard
Frequency 1.95GHz