CP0603D0450AWTR
KYOCERA AVX
Product No:
CP0603D0450AWTR
Description:
RF DIR COUPLER 450MHZ 0603
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Power - Max 3W
Mfr KYOCERA AVX
Coupler Type Standard
Frequency 450MHz