CP0805B1950CWTR
KYOCERA AVX
Product No:
CP0805B1950CWTR
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Package:
0805
Description:
RF DIR COUPLER 1.95GHZ 0805
User Guide
Insertion Loss -
Applications -
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Series -
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Power - Max 3W
Mfr KYOCERA AVX
Coupler Type Standard
Frequency 1.95GHz