CSI-SGFI-200-UFFR
Linx Technologies Inc.
Product No:
CSI-SGFI-200-UFFR
Description:
CBL ASSY U.FL-SMA JCK-PLG 7.874"
In Stock : 937
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -
Cable Type 1.13mm OD Coaxial Cable
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 7.874" (200.00mm)
Mfr Linx Technologies Inc.
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Package Bulk
Frequency - Max 3 GHz