CT0201HQF-3N1B
Central Technologies
Product No:
CT0201HQF-3N1B
User Guide
Inductance 3.1 nH
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ct0201hqf
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 8.9GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±0.1nH
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 250mOhm