CT0201HQF-3N9B
Central Technologies
Product No:
CT0201HQF-3N9B
User Guide
Inductance 3.9 nH
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ct0201hqf
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 7.7GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±0.1nH
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 410mOhm