CT0603CSF-1N8G
Central Technologies
Product No:
CT0603CSF-1N8G
Description:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
In Stock : 12
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Inductance 1.8 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 12.5GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 45mOhm