CT0603CTF-24NJ
Central Technologies
Product No:
CT0603CTF-24NJ
User Guide
Inductance 24 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603ctf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 2.7GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 240mOhm