CT0603CTF-51NG
Central Technologies
Product No:
CT0603CTF-51NG
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
In Stock : 30
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Inductance 51 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603ctf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 1.85GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±2%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 570mOhm