CT0805CSF-390M
Central Technologies
Product No:
CT0805CSF-390M
Manufacturer:
Central Technologies
Description:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
User Guide
Inductance 39 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0805csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 2GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 290mOhm