CT187LYF-121J
Central Technologies
Product No:
CT187LYF-121J
Manufacturer:
Central Technologies
Description:
RAD LEADED FIXED SHLDED INDUCTOR
User Guide
Inductance 120 µH
Series ct187lyf
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 4.5GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 2Ohm