CTDLW21SF-371T01
Central Technologies
Product No:
CTDLW21SF-371T01
Manufacturer:
Central Technologies
Description:
CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
In Stock : 2000
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR) (Max) 450mOhm
Impedance @ Frequency 370 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.049" W (2.05mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.055" (1.40mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CTDLW21SF
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 280mA