DD78S10JT2S
Positronic
Product No:
DD78S10JT2S
Description:
CONN D-SUB HD RCPT 78POS CRIMP
In Stock : 48
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 5A
Features Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D) High Density
Operating Temperature -55°C ~ 125°C