DD78S1S0V5S
Positronic
Product No:
DD78S1S0V5S
Description:
CONN D-SUB HD RCPT 78POS CRIMP
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 5A
Features -
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D) High Density
Operating Temperature -55°C ~ 125°C