Home / Delay Lines / DS1L5DJ050S-C
minImg
DS1L5DJ050S-C
Susumu
Product No:
DS1L5DJ050S-C
Manufacturer:
Susumu
Description:
IND DELAY LINE 500PS 1 OHM TH
User Guide
Operating Temperature -10°C ~ 85°C
Series DS1L
Package / Case 3-SIP
Mfr Susumu
Tolerance ±0.050nS
Delay Time 500 ps
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Impedance 50 Ohms
Product Status Obsolete
Current 100 mA
DC Resistance (DCR) 1Ohm Max