DS4M200P+33
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Product No:
DS4M200P+33
Package:
10-LCCC (5x3.2)
Description:
IC OSC CLOCK 200MHZ 10-LCCC
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 74 mA
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 10-LCCC (5x3.2)
Series -
Type Clock Oscillator
Package / Case 10-LCCC Exposed Pad
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Mfr Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Frequency 200MHz