E35GH-CW400-N
Focus LCDs
Product No:
E35GH-CW400-N
Manufacturer:
Focus LCDs
Description:
3.5" TFT MCU 320 x 480
In Stock : 13
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Touchscreen Non-Touch
Viewing Area 81.64mm W x 53.16mm H
Dot Pixels 320 x 480
Controller Type ILI9488
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 3.5" (88.90mm)