EA-TD128-2-24
Leader Tech Inc.
Product No:
EA-TD128-2-24
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF FLEX FERRITE SHEET 24"X24"
User Guide
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Material Silicone Elastomer
Thickness - Overall 0.128" (3.25mm)
Product Status Active
Series EA
Type Flexible Ferrite Sheet
Length 24.000" (609.60mm)
Shelf Life Start -
Mfr Leader Tech Inc.
Shelf Life -
Package Bulk
Width 24.000" (609.60mm)