EXB-N8V304JX
Panasonic Electronic Components
Product No:
EXB-N8V304JX
Description:
RES ARRAY 4 RES 300K OHM 0804
In Stock : 27294
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series EXB
Power Per Element 31mW