EYG-A121801M
Panasonic Electronic Components
Product No:
EYG-A121801M
Description:
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
In Stock : 8
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Usage In-Plane Heat Transfer
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 180.00mm x 115.00mm
Material Graphite
Thermal Conductivity 1000W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0004" (0.010mm)