Home / SAW Filters / F5QA836M5M2AR-J
minImg
F5QA836M5M2AR-J
Taiyo Yuden
Product No:
F5QA836M5M2AR-J
Manufacturer:
Taiyo Yuden
Description:
FILTER SAW 836.5MHZ 5SMD
In Stock : 12621
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Insertion Loss 1.9dB
Applications Cellular, WCDMA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
Height (Max) 0.020" (0.50mm)
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Frequency - Center 836.5MHz
Series F6
Package / Case 5-SMD, No Lead
Bandwidth 25MHz