FFSD-03-S-50.00-01
Samtec Inc.
Product No:
FFSD-03-S-50.00-01
Usage -
Number of Positions 6
Product Status Active
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)