FJH-25-D-41.00-4
Samtec Inc.
Product No:
FJH-25-D-41.00-4
Series FJH
Length - Exposed Ends 0.157" (4.00mm)
Cable Type FFC, FPC
Length 41.0" (1041.4mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.020" (0.50mm)