FSK-2.7A-21
TE Connectivity AMP Connectors
Product No:
FSK-2.7A-21
Description:
CABLE FLXSTRP 21POS 2.54MM 0.7"
User Guide
Series -
Length - Exposed Ends 0.125" (3.18mm)
Cable Type Flexstrip
Length 0.700" (17.78mm)
Termination Style Completely Exposed Wires on Both Sides
Mfr TE Connectivity AMP Connectors
Pitch 0.100" (2.54mm)