H050X034H1T-B
Panduit Corp
Product No:
H050X034H1T-B
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series -
Label Size 0.50" x 0.34" (12.7mm x 8.6mm)