H050X064H4T
Panduit Corp
Product No:
H050X064H4T
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE RED
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series -
Label Size 0.50" x 0.64" (12.7mm x 16.3mm)