H100X025HFT-2
Panduit Corp
Product No:
H100X025HFT-2
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE 2SIDE WHT
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series -
Label Size 1.00" x 0.25" (25.4mm x 6.4mm)