H100X044H1T
Panduit Corp
Product No:
H100X044H1T
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL HEAT SHRINKABL 1X0.44" WHT
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series -
Label Size 1.00" x 0.44" (25.4mm x 11.2mm)