H150X025H4T
Panduit Corp
Product No:
H150X025H4T
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE RED
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series -
Label Size 1.50" x 0.25" (38.1mm x 6.4mm)