IMSA-13103S-10B
IRISO USA Inc.
Product No:
IMSA-13103S-10B
Description:
CONN RCPT HSG 10POS 2.00MM
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Number of Rows 1
Number of Positions 10
Mfr IRISO USA Inc.
Pitch 0.079" (2.00mm)