IMSA-13103S-12A
IRISO USA Inc.
Product No:
IMSA-13103S-12A
Description:
CONN RCPT HSG 12POS 2.00MM
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Number of Rows 1
Number of Positions 12
Mfr IRISO USA Inc.
Pitch 0.079" (2.00mm)