ISDF-34-S-M
Samtec Inc.
Product No:
ISDF-34-S-M
Description:
CONN INSULATOR HSG 34POS 1.27MM
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Rows 1
Number of Positions 34
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)