J20-55-2550
Brady Corporation
Product No:
J20-55-2550
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
J20-55-2550 (4.0" X 2.0")
User Guide
Printer Name J2000, J20-CMY
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Ink Jet Printer
Length 4.000" (101.60mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Paper
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 2.000" (50.80mm)