K12K0C-P14NFG0-6000
ODU
Product No:
K12K0C-P14NFG0-6000
User Guide
Cable Opening 0.217" ~ 0.236" (5.50mm ~ 6.00mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 7.5A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C