L717SDDH50POL2RM5C309
Amphenol ICC (Commercial Products)
Product No:
L717SDDH50POL2RM5C309
Description:
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
In Stock : 486
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Ingress Protection -
Voltage Rating 250V
Current Rating (Amps) 3A
Wire Gauge -
Backset Spacing -
Features Board Lock, Grounding Indents
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C