LEDBS50L5-XQ
Banner Engineering Corporation
Product No:
LEDBS50L5-XQ
Description:
VISION SYS SPOT LIGHT 50MM BLUE
In Stock : 1
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Inner Diameter -
Color Blue
Product Status Active
Width - Emitting Surface -
Weight -
Outer Diameter 1.970" (50.04mm) Dia