LEDWS50L5-XQ
Banner Engineering Corporation
Product No:
LEDWS50L5-XQ
Description:
VISION SYS SPOT LIGHT 50MM WHT
User Guide
Inner Diameter -
Color White
Product Status Active
Width - Emitting Surface -
Weight -
Outer Diameter 1.970" (50.04mm) Dia