LSF0108PW-Q100J
Nexperia USA Inc.
Product No:
LSF0108PW-Q100J
Manufacturer:
Nexperia USA Inc.
Package:
20-TSSOP
Description:
IC TRANSLATOR BIDIR 20TSSOP
In Stock : 2295
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Input Signal -
Output Type Open Drain, Push-Pull
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 20-TSSOP
Series Automotive, AEC-Q100
Translator Type Voltage Level
Data Rate 100MHz
Voltage - VCCA 0.95 V ~ 4.5 V
Package / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output Signal -
Voltage - VCCB 1.8 V ~ 5.5 V