LST6905VL2NT1
Littelfuse Inc.
Product No:
LST6905VL2NT1
Manufacturer:
Littelfuse Inc.
Description:
VARISTOR SPD 690V 50KA SURGE
User Guide
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 690VAC
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Form Module Only
Approval Agency UL
Voltage - Protection Rating (VPR) 2 kV