M0504-25-B-27
RAF Electronic Hardware
Product No:
M0504-25-B-27
Description:
METRIC ROUND SPACERELECTRO TIN S
User Guide
Diameter - Inside 0.106" (2.70mm)
Color -
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.177" (4.50mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.197" (5.00mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)