M0512-3-AL
RAF Electronic Hardware
Product No:
M0512-3-AL
Description:
4.5MM RD X 13MM X 3.2MM ID
User Guide
Diameter - Inside 0.126" (3.20mm)
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.177" (4.50mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.512" (13.00mm)
Between Board Height 0.512" (13.00mm)