M0519-3-SS-20
RAF Electronic Hardware
Product No:
M0519-3-SS-20
Description:
METRIC ROUND SPACERPASSIVATE4.5M
User Guide
Diameter - Inside 0.126" (3.20mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.177" (4.50mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.787" (20.00mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)