M0541-4-B-12
RAF Electronic Hardware
Product No:
M0541-4-B-12
Description:
METRIC ROUND SPACERCLEAR ZINC6MM
User Guide
Diameter - Inside 0.169" (4.30mm)
Color Clear
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.236" (6.00mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.472" (12.00mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)