M0564-35-AL
RAF Electronic Hardware
Product No:
M0564-35-AL
Description:
METRIC ROUND SPACERPLAIN ALUMINU
User Guide
Diameter - Inside 0.146" (3.70mm)
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.236" (6.00mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 1.378" (35.00mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)