M0594-3-B-5
RAF Electronic Hardware
Product No:
M0594-3-B-5
Description:
METRIC ROUND SPACERNICKEL METRIC
User Guide
Diameter - Inside 0.126" (3.20mm)
Color -
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.197" (5.00mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)